Jdi na obsah Jdi na menu
 


ENERGIE

 

 

 

ENERGETICKÉ LÉČENÍ 

 

Energetické léčení  je práce s energií za účelem odstranění potíží těla i ducha. Při léčení energií je důležitá maximální spolupráce s léčitelem a člověkem, který chce řešit své potíže , neboli blokády v těle, které mu způsobují různé bolesti a nemoci.

Při léčení používá léčitel svou vlastní energi a hlavně energii země. Léčení působí na danou nemoc či bolest , avšak nepůsobí na uvědomění a změnu vzorce chování člověka. Proto je důležité poslouchat a řídit se radami, které léčitel dává a pracovat na změně myšlení. Vyhýbat se negativním emocím a naučit se přenastavit pohled na svět kolem sebe.

 

 

Všechno je energie. Každá hmota je zhuštěná energie i ty nejmenší částečky hmoty neustále kmitají. Vše vydává určité vibrace. Naše vnímání hmoty záleží na rychlosti kmitočtu , tedy na vibracích.Čím vyšší vibrace, tím méně hmoty. Nejvyšší vibrace má láska. Lásku nevidíme, ale umíme ji vnímat. Je nejlepším lékem na bolest. Je to energie, která je smyslem života a bez ní není člověk šťastný ani zdravý ani vyrovnaný. Nejedná se pouze o lásku mezi rozdílným pohlavím nebo o lásku matky k dítěti, ale o lásku člověka k jiné bytosti, lásku k jiným tvorům a lásku k zemi. Země nám dává život, potravu i lásku a my ji na oplátku devastujeme. Tím však ničíme sami sebe, protože jiný zdroj pro náš fyzický život nemáme.

 

Samozřejmě, že nemůžeme řešit  první pomoc při úrazech, krvácení, zástavech dechu atd. energetickým léčením, ale klasickým lékařským zásahem. Většina nemocí je ale způsobena důsledkem disharmonického způsobu života. Nemoc většinou nevznikla z ničeho, ale postupnou plíživou energetickou devastací organismu. Jindy se může jednat i o karmické potíže, ke kterým patří i genetická onemocnění, ale i ty jsou důsledkem konání ( v minulých životech) a někdy je potřeba se s tím vyrovnat. Někdy není z vyššího principu umožněno z určitých důvodů tělo vyléčit, ale můžeme vyléčit duši a to záleží už na každém z nás.